Forsidebilde til innhold

Internship i forretningsutvikling for T:lab

Vil du jobbe med å utvikle noen av de mest spennende oppstartsselskapene i Norge?

Som intern i T:lab blir du en del av et sentralt trøndersk inkubatormiljø, og vil jobbe tett med innovasjon og spennende startups i regionen. Internshipet er den perfekte måten å få en fot inn i Startup-verdenen, bli kjent med gründere, investorer og støttespillere i økosystemet, samt hjelpe gründerne å skape fremtidens vekstbedrifter.

Aktuelle arbeidsoppgaver:

  • Avdekke og vurdere potensielle oppstartsselskaper for EU-finansiering

  • Bistå oppstartsselskaper med å få EU-finansiering

  • Følge opp selskapene; bistå med analyser, koblinger opp mot støttespillere etc.

  • Delta i relevante møter og arrangementer

Vi ser etter deg som

Har et engasjement og et ønske om å skape endring. I tillegg bør du kunne jobbe selvstendig og ta avsvar for at ting skjer. Fordelsaktig å være systematisk og strukturert i arbeidet. 

Du må beherske norsk og engelsk godt både skriftlig og muntlig.

Du får:

  • Spennende og relevant prosjekterfaring

  • Konkurransedyktig lønn

  • Muligheten til å jobbe tett sammen med dyktige bransjespesialister og kunder

Tidligere interns i T:lab er svært fornøyde, og sier blant annet:

"Det har vært en virkelig spennende og lærerik periode å være intern i T:lab. Det å kunne jobbe med noen av de beste oppstartsselskapene i Norge, bli kjent med mange nye interessante personer og oppleve mye nytt har vært uvurderlig og et stort springbrett videre i arbeidslivet."

Stillingen er relativt fleksibel, og tilsvarer en 20-40% stilling. Oppstart vil være siste halvdel av januar 2023, og går ut semesteret med mulighet for arbeid i sommer og forlengelse til høsten. Søk innen 23:59, tirsdag 10.01.2023.

Generell info

TypeDeltid
Klassetrinn1. - 5. klasse
StedRemote
Publisert
Søknadsfrist
Søk her