Velkommen til bedriftspresentasjon med impact.com!
Vil du lære hvordan folk tjener milioner på å være influenser? Er du nysgjerrig på hvordan teknologi og kunstig intelligens revolusjonerer tradisjonell markedsføring?
impact.com inviterer til en interaktiv kveld der du selv kan bli med å utforske disse spørsmålene. Dere vil også få høre mer om hva våre ansatte brenner for, hva du kan jobbe med som nyansatt hos oss, og hvorfor vi alltid sender nyansatte til utlandet.
Etterpå blir det en koselig middag på Grafen og mingling med våre ansatte. Vi gleder oss til å møte dere!
Informasjon fra Bedkom:
Vi minner om at dørene åpner 17:00, ventelisten åpner 17:10 og presentasjonen starter 17:15.
I etterkant av arrangementet må dere svare på en obligatorisk spørreundersøkelse her på abakus.no som er anonym ovenfor bedriften. Påfølgende dag klokken 13.00 vil det på abakus.no bli gjort tilgjengelig en spørreundersøkelse som du må svare på for å kunne melde deg på nye arrangementer.
Om bedriften
impact.com er den globale markedslederen innen Affiliate Marketing, og leverer markedsføringsteknologi til verdens største selskaper. Vi hjelper selskaper som Uber, Walmart, Spotify, Ticketmaster og Levi’s med å erstatte ineffektive annonser med partnerskap som faktisk virker.
impact.com er en skybasert plattform som prosesserer milliarder av datapunkter i sanntid for å spore, analysere og attribuere verdi på tvers av hele partnerskapsreisen – fra første klikk til endelig salg. Plattformen er bygget for massiv skala og håndterer over 350 000 aktive partnerskap i året. Hvert år skaper kampanjer fra vår platform 1.150 milliarder kroner i omsetning for våre kunder, og det betales ut over 48 milliarder kroner i kommisjon til partnerne våre.
impact.com ble startet i 2008 og har idag årlig repeterende inntekter (ARR) på omkring 2.6 milliarder kroner. Vi ble verdsatt til over 1.5 milliarder dollar I 2021 og oppnådde med dette enhjørningstatus.
Vi har nå over 1,400 ansatte, fordelt på kontorer i mer enn 20 byer som New York, London, Cape Town, Sydney, Santa Barbara – og Oslo. Oslo-kontoret på Aker Brygge er en av våre viktigste strategiske “huber”, og det er her mye av vår produktstrategi og innovasjonsprosjekter utvikles. Vi har allerede skalert Oslo-kontoret fra 3 til 17 ansatte de siste tre årene, og ser etter ambisiøse utviklere som vil være med å bygge teknologi som brukes over hele verden.
Kom innom oss for en prat om hvordan det er å jobbe i krysningen mellom global big tech og norsk innovasjonskultur.