Forsidebilde til innhold

Visma

Bedriftspresentasjon

Vil DU bli bedre kjent med Visma?

Visma har hatt en sterk vekst siden starten i 1996, og vi er i dag et av Europas største softwareselskaper. 

Bli med oss på en hyggelig kveld hvor du får et dypdykk i hvordan et av våre selskaper, Tripletex, jobber med sin AI-assistent. Vi får høre om hvordan den er bygget, hvilke utfordringer de har møtt på, og hva de har lært underveis - samt deres tanker og planer for veien videre.

I tillegg blir det informasjon om spennende karrieremuligheter, og servering av nydelig 3 retters Asian Fusion på Glød.

Vi gleder oss til å se DEG! 🚀


Oppmøte blir på Mellom Social Sone der presentasjonen vil bli holdt, før turen går videre til Glød for deilig mat og drikke.🍜🥢🔥


Informasjon fra Bedkom:

  • Vi minner om at dørene åpner 17:30, ventelisten åpner 17:40 og presentasjonen starter 17:45.

  • I etterkant av arrangementet må dere svare på en obligatorisk spørreundersøkelse her på abakus.no som er anonym ovenfor bedriften. Påfølgende dag klokken 13.00 vil det på abakus.no bli gjort tilgjengelig en spørreundersøkelse som du må svare på for å kunne melde deg på nye arrangementer.

-
Mellom Social Space
Frist for prikk
Arrangør
ForfatterAnonym

Kommentarer

Vennligst logg inn for å kommentere