For tredje år på rad arrangeres Senkveld á la Netcompany, i år på Rockheim. Her får dere muligheten til å bli kjent med bedriften på en litt annen måte enn man får til på en standard bedriftspresentasjon. Det blir blant annet mulighet til å fyre spørsmål til konsulentene under spaltene: "Ikke spør en konsulent om dette" og "Utveksling / Jobb i utlandet".
Hvor mye tjener egentlig en konsulent? Få svar på det du EGENTLIG lurer på. Seriøse (og useriøse) spørsmål kan slides inn i denne formen: https://forms.gle/tk1vEf3PHfa2MJ9q6
I tillegg blir det sceneshow basert på Discovery hitten Kongen Befaler. Her får dere se tre abakuler konkurrere mot tre Netcompany-ansatte i mer eller mindre uten-for-boksen oppgaver.
Enda ikke overbevist? Etter Rockheim turer vi videre til Barmuda, hvor det blir mingling og topp stemning.
NB! Blir ikke servert mat på denne bedpressen! Kan være lurt å fylle opp med litt fôr på forhånd. Viktig med en god grunnmur i massan før bong-o-rama!!
Dette opplegget kommer til å slappe hardt!
Arrkom kommer, kommer du?
VIKTIG: Å nyte medbrakt drikke på arrangementet er ikke lov. Vi har fått beskjed fra lokalet om at medbrakt drikke medfører et veldig seigt gebyr. Dette gebyret kommer ikke Abakus til å betale, så det er ens eget ansvar!